Pojawienie się jesieni i zimy nie musi oznaczać końca aktywnego spędzania czasu – wręcz przeciwnie! Warto zaopatrzyć się w odzież sportową marki Nike – obecnie asortyment do biegania można zdobyć taniej o kilkadziesiąt procent.

Uprawianie sportów jesienią oraz zimą wymaga specjalnego przygotowania. Konieczne jest przygotowanie odpowiedniego ubrania, które zabezpieczy przed zimną temperaturą, a jednocześnie uchroni przed nadmiernym gromadzeniem się ciepła przy ciele. Marka Nike od zawsze kojarzona jest z aktywnym trybem życia. Obecnie trwa promocja na asortyment do biegania dla mężczyzn – jednak także w innych kategoriach można znaleźć wiele ciekawych i atrakcyjnych propozycji.

buty Nike

Jesienne promocje dla biegaczy w Nike

Ktoś kto profesjonalnie podchodzi do biegania czy jakichkolwiek innych form aktywności outdoorowej, ten doskonale wie, jak ważne jest odpowiednie ubranie. Nike ma propozycje dla wszystkich zwolenników aktywnego spędzania czasu – a co więcej, dzięki obecnie trwającej promocji, produkty z asortymentu dla biegaczy można zdobyć nawet o 35% taniej – co pozwoli na oszczędzenie od kilkudziesięciu do 200 złotych podczas zakupu konkretnego produktu.

Nike oferuje ubrania od stóp do głów  i to dosłownie: w promocji można kupić zarówno skarpetki do biegania, jak i opaski na głowę. Rękawiczki, które są niezbędnym elementem ubioru podczas uprawiania sportów w okresie jesienno-zimowym, da się kupić już za 45 zł. Warto zainteresować się szeroką oferta butów do biegania, takimi jak np. Air Zoom czy LunarEpic. Oprócz tego promocją objęte są liczne koszulki czy spodenki. Z kolei osoby lubiące słuchać muzyki z pewnością docenią rękaw na przedramię Evolution, który wyposażony został w etui na smartfona.

Sprawdź: kod rabatowy Nike -20% i -30% na Kupon.pl

Promocje na buty Nike

Nie można nie wspomnieć o trwającej promocji na buty marki Nike, która obejmuje propozycje dla kobiet oraz dużych dzieci. Ceny są niezwykle atrakcyjne – kupując niektóre modele można zaoszczędzić ponad 150 zł. W promocji biorą udział buty takie jak np. Air Huarache czy Cortez. Warto zobaczyć jak prezentuje się obecna oferta.

Kupując w sklepie Nike można liczyć nie tylko na produkt o atrakcyjnym designie oraz wysokiej jakości wykonania, ale także na wiele dodatkowych udogodnień. Ktoś, kto obawia się, że dany rozmiar butów może nie pasować do stopy, z pewnością doceni możliwość bezpłatnych i szybkich zwrotów. Towar można odesłać do sprzedawcy – bez konieczności podawania przyczyny – w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania. Można zatem bez problemu odesłać niepasujące produkty bez obaw o dodatkowe koszty.