Do pokonania 1 km wokół Placu Teatralnego w centrum Warszawy. Po drodze jednak kontenery, rusztowania, wraki samochodów i inne przeszkody – słowem: miejska dżungla! Dodaj do tego walkę z czasem i rywalizację ramię w ramię z przeciwnikami, a poczujesz przedsmak pozytywnej energii, jaką da Ci udział w Reebok ZIGTECH Challenge. 17 września musisz być z nami!

reebok zigtech challengeTo nie będzie kolejny zwykły bieg uliczny. To pierwszy tego typu event w Polsce, wzorowany na podobnych imprezach wzbudzających ogromne zainteresowanie na Zachodzie.

Krótka trasa i ustawione na niej miejskie przeszkody sprawią, że o zwycięstwie może decydować nie tylko poziom wytrenowania, ale także determinacja, spryt czy zwinność. Ty też masz szansę pokazać, że w miejskiej dżungli czujesz się jak ryba w wodzie!

Więcej informacji znajdziesz na www.zigtechchallenge.pl, gdzie od 29 sierpnia trwać będzie rejestracja online do startu w imprezie. Śpiesz się – liczba miejsc ograniczona! Aby zostać zwolnionym z opłaty startowej, kup buty Reebok ZIGTECH w sklepach Reebok w CH Złote Tarasy, CH Arkadia lub CH Targówek i wypełnij przy zakupie kartę zgłoszeniową (karty dostępne będą w sklepach od 29 sierpnia).

zigtechReebok ZIGTECH Challenge to jednak nie tylko sportowe emocje. Zawodnicy puszczani będą na trasę seriami po 50 osób, dzięki czemu cała zabawa trwać będzie kilka godzin. W tym czasie na scenie grał będzie DJ, a na kibiców i zawodników czekają dodatkowe atrakcje – pokazy freerunningu, wyścig VIP z udziałem polskich gwiazd, testy produktów Reebok oraz relacje „na żywo” z trasy biegu na telebimach.

Podsumowując, 17 września Warszawa biega i bawi się w rytmie Reebok ZIGTECH!

Zigtech Challenge odbywa się też w innych krajach świata. Zobacz, jak Lewis Hamilton trenuje do Zigtech Challenge:

Ty też musisz tam być! Wchodź na www.zigtechchallenge.pl, śledź najświeższe informacje i zarejestruj się do startu. Bieżące newsy znajdziesz też na www.facebook.com/ReebokMen.