jak przebiec maratonJeśli trafiłeś na naszą stronę, znaczy to, że chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. A może jesteś już zaawansowanym biegaczem i szukasz odpowiedzi na kilka pytań?

W każdej z tych sytuacji postaramy Ci się pomóc.

Bieganie to wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu, zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, czy poprawienie zaniedbanej przez lata sylwetki. W panelu po prawej stronie znajdziesz pogrupowane w KATEGORIE artykuły, które powinny pomóc Ci w początkowych miesiącach treningu.

Znajdziesz tutaj również serię porad, które mogą Ci się przydać szczególnie na początku Twojej biegowej przygody. Powiemy Ci, jak dobrać odpowiednie buty, strój czy dietę. Otrzymasz tez kilka rad odnośnie rozgrzewki i rozciągania. Słowem- wszystkie podstawowe informacje w jednym miejscu.

Możesz też odwiedzić naszą grupę na Facebooku, GoldenLine lub Twitterze.

W linkach po prawej stronie znajdziesz między innymi plan treningowy dla początkujących biegaczy, który w ciągu kilku/kilkunastu tygodni zrobi z Ciebie prawdziwego biegacza. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości- zostaw komentarz, dołącz do naszej grupy na Facebooku i zapytaj. W krótkim czasie odpowiemy na Twoje pytania.

Życzymy Ci wspaniałej zabawy i postępów w bieganiu. Możesz nam wierzyć, że za jakiś czas przestaniesz narzekać na ból mięśni i bieganie stanie się częścią Twojego życia.

Pulsometr twoim przyjacielem

Na naszej stronie znajdziesz praktyczne porady na temat biegania z pulsometrem. Wchodząc na stronę o bieganiu z pulsometrem dowiesz się, jak korzystać z tego urządzenia i trenować z głową. Pulsometr to oprócz dobrych butów biegowych chyba najważniejsze urządzenie dla biegacza- zwłaszcza początkującego. Jeśli stać Cię na to- powinieneś się zaopatrzyć w choćby najtańszy model i kontrolować swoje tętno.

Podczas swoich treningów z pulsometrem, szczególnie na początku biegowej przygody, zwróć uwagę jak zachowuje się Twój organizm. Po pewnym czasie stwierdzisz, że wskazania pulsometru się zmieniają a Twoja kondycja poprawia się z tygodnia na tydzień.

Mamy nadzieję, że nasze biegowe porady pomogą Ci w przygodzie z ty wspaniałym sportem.

Redakcja serwisu Jak-Biegac.pl