Nikomu nie trzeba przedstawiać takich modeli sneakersów jak Adidas Superstar, Nike Air Max czy Converse Chuck Taylor. Wszystkie przebojem wbiły się na obuwnicze salony i pisały historię ? nie tylko samej mody, ale i kultury ogólnie. Na stałe zagościły bowiem w świecie show-biznesu. Dlatego warto przyglądać się ich ciągłym wznowieniom. Co chwilę pojawiają się odświeżone wersje tych samych modeli. Każdy kolejny wariant różni się czymś od wcześniejszych i rzuca nowe światło na coś, co ? jak mogłoby się wydawać ? już znamy. Poniżej prezentujemy trzy modele butów, które ?odkurzają? klasykę.

Converse Chuck Taylor All Star Platform

Trampki Converse Chuck Taylor All Star to absolutny klasyk w obuwniczym świecie. To buty wybierane zarówno przez osoby nieprzywiązujące wagi do mody, jak i przez celebrytów. Nic więc dziwnego, że producent wciąż częstuje nas coraz to nowszymi wersjami popularnych trampek.

W tym sezonie warto zwrócić szczególną uwagę na buty Converse Chuck Taylor All Star Platform. Wyraźnie widać, że producent zainspirował się powracającą modą na platformy. Trampki nie różnią się właściwie niczym od swojej klasycznej wersji, lecz posiadają widocznie wyższą podeszwę. Znajdą swoich zwolenników nie tylko wśród osób o niskim wzroście. Trendy nie pozostawiają złudzeń – platformy stały się obiektem ogólnego zainteresowania.

Nike Stefan Janoski Max

Buty Nike Stefan Janoski od dawna cieszą się uznaniem, zwłaszcza wśród fanów skateboardingu. Sneakersy zostały zaprojektowane w taki sposób, by perfekcyjnie nadawać się do jazdy na desce. Posiadają więc płaską podeszwę o przyczepnym bieżniku oraz wygodną, przylegającą do stopy cholewkę.

buty marki nike

Model Stefan Janoski Max to kolejna fantazja na temat tych samych butów. Przede wszystkim dodano tu system amortyzacji z butów Nike Air Max. Poduszka jest ładnie widoczna przez okienko pod piętą, co podnosi estetykę tych sneakersów. To nie wszystko, również cholewa przeszła metamorfozę. Wizualnie podkreślono jej podział na dwie części.

adidas Gazelle Super

Od 1966 roku buty adidas Gazelle budziły sporo emocji. Chętnie wykorzystywali je biegacze, jak i halowi piłkarze. Doskonale świadczyło to o uniwersalności tego modelu. Dziś służą głównie jako obuwie lifestyle?owe, co jeszcze bardziej podkreśla ich wszechstronny charakter.

Wersja adidas Gazelle Super to hołd złożony klasykowi. Buty zostały udoskonalone, a ich design odświeżony. Dla niewprawnego oka oba warianty adidasów Gazelle właściwie niczym się nie różnią. Prawdą jest jednak, że diabeł tkwi w szczegółach.

Te i inne ciekawe modele sneakersów kupisz w sklepie yessport.pl – zapraszamy!