Już w najbliższą sobotę, 29 października odbędzie się II Bieg Główny Women’s Run Wola. W biegu wystartują głównie panie, które w ramach programu Women?s Run, od kliku miesięcy razem z trenerem biegają w Lasku na Kole oraz na Polu Mokotowskim.

Program przyciąga przede wszystkim panie, które szukają wskazówek, wsparcia profesjonalisty i towarzystwa do biegania, bo jak powszechnie wiadomo, bieganie w grupie bardziej motywuje. Dodatkowo po prostu miło spędzamy wolny czas i poznajemy ludzi z podobnymi pasjami.

W grupie Women?s Run są osoby, które regularnie uczestniczą w zajęciach od ubiegłego roku, ale za każdym razem przybywają też nowe. „Niektóre Panie zostają na stałe, inne tylko z nami zaczynają, bo potrzebują odpowiedniego wprowadzenia lub zachęty, później biegają własnymi ścieżkami i tylko od czasu do czasu nas odwiedzają. Często też przyprowadzają swoje koleżanki” ? mówi trener grupy na Woli.

W ubiegłym roku wydarzenie zgromadziło panie z całej Warszawy i okolic.

„Liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Nagradzamy wszystkich, dlatego ważny jest sam udział, zmierzenie się z samym sobą, sprawdzenie swoich możliwości i efektów dotychczasowej pracy?”? zachęca organizator.

Women's Run- trening

trening przed Women's Run

Bieg Women?s Run odbędzie się na dystansie ok. 3 km, w Lasku na Kole, na warszawskiej Woli. Udział w nim wezmą panie, które wyślą swoje zgłoszenie na adres womensrun@womensrun.pl. Do startujących zawodniczek może dołączyć każdy niezarejestrowany wcześniej uczestnik, jednak końcowa klasyfikacja biegu obejmie osoby, które przesłały swoje zgłoszenie.
Szczegóły na www.womensrun.pl [informacja prasowa]