Zapewne znaczna większość z Was to początkujący biegacze, którzy dopiero zaczynają biegać. Jeśli jednak znajdą się wśród Was stali bywalcy biegowych imprez, może zainteresuje Was poniższa informacja.

Dziś, 6 grudnia 2010 ruszyły zapisy do Herbalife Susz Triathlon, jak określają to organizatorzy triatlonu- największej i najbardziej prestiżowej imprezy triathlonowej w Polsce. W 2011 roku odbędzie się dwudziesta, jubileuszowa edycja tych zawodów.

Wraz z rozpoczęciem zapisów uruchomiony został także nowy serwis internetowy imprezy www.susz-triathlon.pl.

-Mamy nadzieję, że będzie to impreza ze wszech miar wyjątkowa, która otworzy nowy rozdział w historii polskiego triathlonu – mówi Piotr Netter, dyrektor sportowy imprezy.

 

Susz Triathlon

fot. Herbalife Susz Triathlon

W ciągu minionych dwudziestu lat w Suszu wystartowało kilka tysięcy zawodników z całego świata. W 1998 roku byliśmy organizatorami Pucharu Europy. Susz gościł też wielu utytułowanych sportowców m.in. Bezana Docherty (NZL), dwukrotnego medalistę Igrzysk Olimpijskich z Aten i Pekinu, Tima Dona (GBR), mistrza świata z 2006 roku czy Tamarę Kozulinę (UKR), mistrzynię świata na dystansie długim z 2004 roku- dodaje

Herbalife Susz Triathlon odbędzie się w dn. 11-12 czerwca 2011 roku. W ramach imprezy już po raz trzeci odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski na dystansie długim (1,9 km pływania + 90 km na rowerze + 21,1 km biegu). Ponadto w programie zaplanowane są również zawody na sprincie oraz super sprincie.

Szerszych informacji udziela:

Piotr Jakóbik, Rzecznik Prasowy Herbalife Susz Triathlon 2011
email: piotr@sportevolution.pl