Znajdź ludzi biegających w Twojej okolicy! Poradź się specjalisty, aby nie zrobić krzywdy własnemu ciału! Wyszukaj eventy i zawody dla biegaczy. To i wiele więcej na www.Link2Sport.pl

Jak to było??

Po paru miesiącach czy latach biegania spotykasz na twojej biegowej trasie sąsiada czy sąsiadkę z bloku. Spotykacie się codziennie rano w drodze do pracy, ale nie wiedzieliście, że macie wspólne sportowe zainteresowania. Zaczynacie biegać razem i okazuje się, że treningi są efektywniejsze, bo wkradł się w nie element rywalizacji. Albo chcesz przebiec szybciej, albo dalej, albo bardziej schudnąć niż sąsiad/ sąsiadka. Po jakimś czasie trenujesz tak intensywnie, że psujesz sobie zdrowie. Trafiasz do lekarza, który okazuje się? drugim sąsiadem czy sąsiadką. Widujecie się codziennie w drzwiach szkoły Waszych dzieci, ale nie wiesz, że jest lekarzem ortopedą. Bada Cię dokładnie i kieruje do fizjoterapeuty, bo jeśli chcesz jeszcze biegać, to musisz być zdrowy/a. Jesteś pasjonatem biegania, nie chcesz się z tym rozstać, więc po kuracji fizjoterapeuta kieruje Cię do profesjonalnego trenera, abyś znowu nie zrobił sobie krzywdy. Trener przypadkiem jest mężem koleżanki z pracy! Zaczynacie z sąsiadką biegać z trenerem, trening jest efektywniejszy, mniej męczący, bezpieczny dla zdrowia Was obu. Jedno tylko w tym jest niedobre ? gdybyś wiedział/a wcześniej, że fajnie jest biegać z kimś, że masz problem z kolanem, że nie musisz szukać ortopedy, bo sąsiad się tym zajmuje, że rehabilitacja trwa długo, że trener może przekazać Ci parę cennych uwag? Minęły miesiące zanim to wszystko się stało.

bieg ku zachodowi słońca

Dzięki możliwością jakie oferuje Link2sport.pl znajdziesz biegaczy z swojej okolicy.

A teraz? Teraz masz wszystko od razu w jednym serwisie Link2sport.pl!

Powstał pierwszy w Polsce sportowy serwis społecznościowy Link2sport.pl. Jest to pierwszy w Polsce tak obszerny serwis odpowiadający potrzebom łączenia wszystkich dyscyplin i wszystkich środowisk sportowych. Dopiero powstał, ale już zaczyna zbierać pozytywne opinie, dlatego, że jest inny niż wszystkie istniejące do tej pory sportowe serwisy internetowe.

„Łączymy ludzi sportu”

Serwis wzbudza zainteresowanie ponieważ w jego zamyśle jest łączenie w jednym miejscu sportowców profesjonalistów i amatorów, specjalistów sportu i dziedzin okołosportowych oraz organizacji sportowych i firm świadczących usługi dla sportu.

Link2Sport.pl to portal łączący ludzi sportu, dla pasjonatów, amatorów i profesjonalistów, niezależnie od tego jaki sport uprawiają, czy w jakim sporcie pomagają. Serwis ma formę społecznościową ? każdy może tu pokazać zakres swojego związku ze sportem, napisać o swoich sportowych dokonaniach, wymienić się doświadczeniami z innymi osobami i zasięgnąć rady, która pomoże w dalszym rozwoju w zakresie dziedzin związanych ze sportem.

Teraz może być tak:

Na Link2sport.pl znajdujesz partnerów do uprawiania sportu ze swojej okolicy. Możesz się z nimi umówić, albo nie ? to zależy od Ciebie. Szukasz też dla siebie trenera, jeśli go potrzebujesz, albo fizjoterapeuty lub lekarza, a może też psychologa sportu jeśli odczuwasz brak ambicji lub jej nadmiar. Czytasz profesjonalne porady w bazie wiedzy, albo piszesz poprzez serwis do specjalisty o radę indywidualnie. Wymieniasz się doświadczeniami i czytasz opinie innych sportowców (w tym też sportowców profesjonalistów) o tym, co ważne w Twoim sporcie. Jeśli chcesz, prowadzisz swój dziennik treningowy, dziennik diety, bloga. Wyszukujesz wydarzenia sportowe, w których może wziąłbyś udział, albo pokibicował. Albo sam promujesz wydarzenie sportowe, jeśli chcesz. Znajdujesz mnóstwo znajomych, o których nie wiedziałeś, że zajmują się czymś związanym ze sportem, który uprawiasz. Jeśli chcesz pokazać swoje osiągnięcia lub czymś się pochwalić ? na Link2sport.pl masz do tego wirtualne narzędzia. Ile czasu potrzebujesz na to wszystko? Kilka minut, bo dzieje się to w portalu Link2sport.pl.

Przyłącz się! Buduj z nami nową społeczność polskiego sportu i zarejestruj się na Link2sport.pl!