Praca, dom, treningi, a do tego zdrowa dieta – czy to wszystko da się pogodzić? Tak! Dzięki diecie pudełkowej połączysz codzienne obowiązki z biegową pasją i zdrowym odżywianiem!

Brak czasu jest tym, nad czym najbardziej ubolewamy. Każdego dnia próbujemy pogodzić pracę z domowymi obowiązkami, a przy tym znaleźć spokojną chwilę na spotkanie z najbliższymi. Za duży sukces możesz uznać fakt, że w napięty grafik całego tygodnia udaje ci się jeszcze wpleść biegowe treningi! Ale wiadomo, że trening przyniesie oczekiwane efekty pod warunkiem połączenia go z odpowiednim odżywianiem. A czy rzeczywiście wśród swoich zadań znajdujesz czas na spokojne, przemyślane zakupy i smaczne oraz (przede wszystkim!) zdrowe gotowanie? Jeśli przyznajesz, że na właściwą dietę nie starcza ci już sił i czasu, to mamy dla ciebie rozwiązanie – skorzystaj z diety pudełkowej!

catering-pomelo

Cateringi dietetyczne cieszą się aktualnie dużym powodzeniem. Część z nich wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, wśród których coraz częściej są biegacze (zarówno wyczynowi, jak i ci, przygotowujący się do swoich pierwszych startów) i ma w swojej ofercie diety dostosowane do osób o aktywnym trybie życia. Przykładem firmy, proponującej swoim klientom dietę sportową, jest catering dietetyczny Pomelo Food Company, działający na terenie Warszawy i Krakowa. Co możesz zyskać, korzystając z diety pudełkowej?

CZAS

Czas to pieniądz! To stare powiedzenie pokazuje, jak cenny jest nasz czas! Dlatego jeśli naprawdę ciężko ci pogodzić natłok obowiązków zawodowych i rodzinnych, a do tego cieszyć się biegową pasją, to skorzystanie ze smacznego i zdrowego cateringu dietetycznego może być twoim strzałem w dziesiątkę. To on zrobi zakupy i ugotuje za ciebie, a do tego przywiezie twoje posiłki pod same drzwi!

PEWNOŚĆ

Odkąd biegasz, twój organizm potrzebuje innej diety niż wtedy, kiedy podbiegnięcie paru metrów do autobusu stanowiło dla ciebie niemałe wyzwanie… Ale tamte czasy już dawno minęły (uuf!) – twoja kondycja z treningu na trening jest coraz lepsza! Czy jednak równie dużo zmieniło się w twojej diecie? Czy wiesz ile energii na co dzień potrzebujesz i jakich składników odżywczych należy dostarczyć trenującemu organizmowi? Odpowiedzi na te pytania znają dietetycy, pracujący dla cateringów dietetycznych. Dzięki nim twoja dieta pudełkowa będzie nie tylko smaczna, ale i zdrowa! Będziesz mieć pewność, że codziennie otrzymujesz pakiet posiłków, których wartość odżywcza i kaloryczna odpowiada twoim potrzebom.

WYMARZONY CEL

Jesteś tym, co jesz – to kolejne hasło, które na pewno znasz nie od dziś. Jeśli więc regularnie trenujesz i marzy ci się życiówka na biegu, do którego właśnie się przygotowujesz, to musisz wiedzieć, że bez odpowiedniej diety trudno będzie ci osiągnąć wymarzony cel. Dlatego może dieta na zamówienie to dobre rozwiązanie dla ciebie na kilka tygodni przed startem w zawodach?  Dzięki niej twoje marzenie o pobiciu życiowego rekordu może być jeszcze bardziej w zasięgu – nóg!

Jak widzisz, dieta pudełkowa może okazać się dobrym rozwiązaniem, które pomoże ci pogodzić codzienne obowiązki z biegową pasją. Szczególnie, że na rynku znajdziesz wiele rodzajów diet. W cateringu Pomelo, który testowałam są diety sportowe o różnych kalorycznościach jak również dieta Paleo. Warto spróbować, zwłaszcza jeśli zbliża się start w biegu, na którym bardzo ci zależy! Powodzenia!