Jako, że wielu z naszych początkujących biegaczy pochodzi z Warszawy, zapraszamy serdecznie na nietypową imprezę, która odbędzie się już wkrótce.

W sobotę 14 maja, w warszawskim biurowcu Rondo 1, odbędzie się charytatywna impreza sportowa ?Bieg na szczyt Rondo 1?, czyli bieg po schodach na czas. Meta wyścigu znajdzie się na 37 piętrze budynku. Kwota zebrana z opłat startowych zostanie przekazana Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce.

Uczestnicy wystartują w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymają okazałe puchary i nagrody finansowe. Na wszystkich uczestników, na szczycie wieżowca będą również czekały pamiątkowe medale. Zawodnicy otrzymają ponadto technologiczne koszulki biegowe Reebok.

W biegu będzie mógł wziąć udział każdy, kto skończył 18 lat. Rejestracja zawodników będzie prowadzona przez stronę www.biegnaszczyt.pl, a w dniu wyścigu ? w Biurze Zawodów. Łącznie przewidziano 100 pakietów startowych.

Opłata startowa wyniesie minimalnie 30 zł. Uczestnicy mogą jednak wnieść wyższą opłatę. Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na sfinansowanie wyjazdów kolonijnych podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Stowarzyszenie otacza opieką dzieci osierocone i opuszczone.

Pomysłodawcą ?Biegu na szczyt Rondo 1? jest MGPA, a jednym ze współorganizatorów biegu ? agencja marketingu sportowego Sport Evolution.