JAK-BIEGAĆ.PL

Portal początkujących biegaczy
Dzisiaj jest 19 października 2018, 11:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Po przeczytaniu wszystkich komentarzy ,i o waszych wynikach tak ciężkiej pracy wysiłku zaczełem i ja a to było wczoraj ,musze zgubić brzucha jak na wzrost 190 i wage 104 kilo to dla mnie za dużo już w krutkie spodenki sie nie mieszcze ,no niestety taki tryb życia lenistwo i jeszcze raz lenistwo a wiek to 33 "lata chrystusowe" . Jestem ciekaw czy wytrwam do 10 tygodnia jak zaczełem biegac pomyślałem że pff minuta zaczne od 2 a tu jednak nie spodzianka zdyszałem sie jak nigdy i tak se myśle jak inni biegają 57 minut .No aby były checi bede starał sie opisywać etapami tygodniowymi o ile administracja mi pozwoli bedzie to i dla mnie motywacja jak i dla początkujących .

Tak więc zaczełem drugi tydzień,nie jest żle jak na kondycje lepiej niż tydzień temu i idzie to w dobrej mierze .Niema co sie spodziewać
żeby było widać jakieś efekty bo za krótki okres ale przynajmniej zadyszki po 2 minutach juz niema jak niegdyś co zaczynałem ,moja dieta to do 2000 cal ,oczywiście teraz to przed zjedzeniem licze kalorie,unikam tłustych dań oraz slodyczy niedawno tabliczke czekolady to naraz zjadałem teraz mi starcza na 7 dni .Niedawno do pracy jezdzilem samochodem a teraz co dziennie nie zawsze zależy od pogody a są ulewne to pieszo bo mam nie całe 2 km tak to jest jak sie człowiek przyzwyczaił a teraz to sama przyjemność .To chyba by było na tyle kolejna przygoda z bieganiem w 3 tygodniu ,jak ktos to czyta niech sie też wypowie jak zaczynał i czy ma jakieś efekty .

A więc i jest już 3 tydzień ,poszło nie najgorzej i tak nie spodziewałem sie że mi się uda na 3 minuty biec.Zwykle biegam o 21 ,do pracy na 6 rano i do 16 lub 18 pracuje, praca troche fizyczna ale i na bieganie mam też zapas bo są chęci,dzisiaj synek mi dopingował na rowerze dojerzdzał schodził z roweru i przysiady i pajacyki cwiczył , a ja przystawałem i to samo robiłem oczywiscie to bylo w czasie marszu.Co do biegania powiem tak raz wypiłem piwo gdzieć okolicach 5-6 godzin przed bieganiem tak sie wolno biegło że myślałem że nie dam rady.Teraz bieganie na 3 minuty to można powiedzieć że lepiej niż w 1 tygodniu myśle że dałbym i 4 minuty ale nie chce za wcześnie zaczynać mam czas .Do tego planu dołożyłem sobie ćwiczenia na mięśnia czyli sylwetka spartacusa 3 razy w tygodniu czyli Poniedziałek, środa , piątek a reszta na bieganie podam linka jakie sa to ćwiczenia ale to nie ja na filmiku chciałbym być taki ale może sie uda pod koniec lata. http://youtube.moje.pl/5TAQSGQISx4

IV - Tydzień

No no ,nie przeczytałem ile powinno wynosić w 4 tygodniu i zrobilem tak 5 minut biegu i 2 minuty marszu te 30 sec troche by dały na odpoczynek w marszu ale se poradziłem i tak.Ale powiem jedno jest róznica z 3 przeskoczyc na 5 minut ,za bardzo już sie nie czuje ból w nogach jak było w 3 tygodniu może z tego że biegam po asfalcie i nogi sie przyzwyczaiły , a teraz to aż przyjemność i radość z życia że sie tak daleko zaszło,współczuje tym co widze u nas w okolicach jak zaczynają wystrzeli jak strzała a pózniej siedza na trawie i płuca wypluwaja a ja spokojnie kolo nich przebiegam z uśmieszkiem.Tak więc jak ktoś już zaczoł niech sie nie poddaje bo naprawde warto i kondycja już jako taka jest .Do zobaczenia w 5 tygodniu !!! :D

V-TYDZIEŃ

E tam , spoko myślałem że se nie poradze a tu no prosze bardzo, pewnie bym i 10 minut pobiegł ale trzymam sie planu nawet już teraz żona zaczeła sama z siebie biegać już nie patrzy na mnie jak na dziwaka heheh.I dzieci jeszcze mi przypominają o bieganiu same nas wyciągają i mamy współną wycieczkę ,czywiście w te dni co mam odpoczynek ja idę z dziećmi a żona w tym czasie biegnie zaczynając od pierwszego tygodnia .Kiedyś jak by mi ktoś powiedział że bede biegał, bym go wyśmiał nie moge sie doczekać do 6 tygodnia ,do zobaczenia w kolejnych news !!

VI-tydzien

Coraz w lepszej formie ,nie dawno był maraton lecz na 10 km i to dla mnie za dużo i tylko 7,5 km przebiegłem na 56 minut.Ale to już coś
to znaczy że pomału organizm się przyzwyczail, lecz zawsze mam problem po bieganiu z jedna nogą problem mianowicie, ból mieśnia .Nie wiem czy to wada obuwia czy to tak jest dopóki noga sie nie wypracuje ale żeby w 6 tygodniu ,no zobacze może zmienie buty.Tak pozatym jeśli ktos to czyta to powiem trzeba miec duże chęci żeby aż tak daleko zajść ale warto .

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]